Užduočių lapas tema Klinikinė slauga su atsakymais

Nemokamas spausdinamas užduočių lapas tema Klinikinė slauga: 8 uždavinių nuo lengvų iki egzamino lygio, su atsakymais. Atsispausdinkite arba išsaugokite kaip PDF.

Mokytojams: galima nemokamai spausdinti, kopijuoti ir naudoti per pamokas. Kiekvienas naujas lapas turi naujas reikšmes ir savo atsakymų raktą. Būsime dėkingi už nuorodą į ExamProblems jūsų kurso puslapyje.

Vardas: ____________________   Data: ____________

1.Lengvas

Jaundice is a yellow colour of the skin and eyes caused by a raised level of:

  1. AGlucose
  2. BPotassium
  3. CBilirubin
  4. DUrea
2.Lengvas

Kokia skausmo skalė dažnai naudojama suaugusiesiems, galintiems bendrauti?

  1. AApgar skalė
  2. BGlazgo komų skalė
  3. CSkaitmeninė 0–10 skalė
  4. DBradeno pragulų skalė
3.Lengvas

Why do nurses wear protective gloves and gowns when handling cytotoxic drugs?

  1. ATo make the drug work faster
  2. BTo protect themselves from exposure to hazardous drugs
  3. CTo stop the patient from seeing the drug
  4. DTo keep the drug at the right temperature during use
4.Vidutinis

A patient is receiving enteral feeding through a nasogastric tube. How should they be positioned during feeding?

  1. AWith the head of the bed raised to at least 30 degrees
  2. BIn any position, as long as the feed runs slowly
  3. CLying on the left side with the head down to help the feed drain
  4. DLying completely flat
5.Vidutinis

Koks stebėjimas svarbiausias po pirmosios naujo antibiotiko dozės į veną?

  1. AAr padažnėja plaukų slinkimas
  2. BKiek pacientas tą dieną vaikšto
  3. CApetitas per kitą valgį
  4. DAlerginės reakcijos požymiai, tokie kaip bėrimas, švokštimas ar patinimas
6.Vidutinis

Pacientą, kuriam yra hiponatremija, ypač reikia stebėti dėl:

  1. ARyškiai raudono išbėrimo
  2. BKlausos netekimo
  3. CSumišimo, galvos skausmo ir traukulių
  4. DPadidėjusio plaukų augimo
7.Sunkus

Sunkia astma sergantis pacientas nutyla, girdima „tyli krūtinė“, jis išsekęs, o kvėpavimo dažnis mažėja. Ką tai rodo?

  1. ANormalų atsigavimą po purkštuvo
  2. BTik nerimą
  3. CGyvybei grėsmingą astmą su artėjančiu kvėpavimo sustojimu
  4. DPriepuolio pagerėjimą, kai bronchospazmas aprimsta ir kvėpavimo takai atsipalaiduoja
8.Sunkus

During a blood transfusion, an older patient with heart failure becomes breathless with a rising blood pressure, raised JVP and crackles in the lungs. What is the most likely cause?

  1. ATransfusion-associated circulatory overload
  2. BAnaphylaxis
  3. CA febrile non-haemolytic reaction
  4. DTransfusion-related acute lung injury with hypotension

Atsakymai

  1. 1. C · Bilirubin
  2. 2. C · Skaitmeninė 0–10 skalė
  3. 3. B · To protect themselves from exposure to hazardous drugs
  4. 4. A · With the head of the bed raised to at least 30 degrees
  5. 5. D · Alerginės reakcijos požymiai, tokie kaip bėrimas, švokštimas ar patinimas
  6. 6. C · Sumišimo, galvos skausmo ir traukulių
  7. 7. C · Gyvybei grėsmingą astmą su artėjančiu kvėpavimo sustojimu
  8. 8. A · Transfusion-associated circulatory overload

Išsamūs sprendimai žingsnis po žingsnio: praktikuokite šią temą svetainėje examproblems.com.